Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    létezik bárhol valami hivatalos lista a magyar bankok atm -jeiről? Azt keresem, hogy melyik bank atm-je mennyi kp felvételt enged egy / napi tranzakcióban a saját atm-jében, ha más bank kártyájával használják.

    Legtöbbször csak a saját kártyáik saját atm és idegen atm díjaikat és kondivióikat írják, de nekem nem ez kell.

    Durva árak vannak némelyik banknál [link], a cibnél jó a tarifa, ezért nem is mentem cibes automatát keresni. De mindig lutri, ha 100eft felett vennék ki, hogy adott idegen atm engedi -e. A cibes atm-ek többsége is max 200ig működik (mert 20x10e masinák). Eddig erstéset használtam, mert az van mindenfele és lehet címletet is választani, de már az is limites.

    Legjobb tudomásom szerint, tapasztalati úton az utóbbi 1-2 évből: otp 100eft, unicredit 100eft, erste 150eft limites. A takarékbank/budapest bank/ mkb meg azt hiszem egyesül, ott még nagyobb a kavar, régi cikkek szerint ott sem volt idegen kártyával nagyon limit.

    #24296.tnm
    a két éves cikket látom, ami már akkor sem volt teljesen igaz, amikor írták (unicredit szerintem már akkor is 100 limites volt, próbáltam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák