Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    CIB mai hajtepes. Nem erkezett meg amit me'g penteken kuldtem penzt (gondoltam en). Vegulis nem ez volt a hiba, de:
    1. az ugyintezo akihez kerultem (telefonos) teljesen fogalmatlan, azt se tudta megmondani, hogy a hitelkartya-szamlamat latja vagy a hitelkartya mogotti felhasznalhato hitelkeretet [raadasul azt mondta, hogy majd este/ejfelkor(?) frissul akkor latni fogom
    2. az app NEM mutatja a szamlamozgast, csak a kartyamozgast, NEM allithato at, es ha nagyon melyen belemesz (5x kattintva az elvileg ugyanarra a szamlara), akkor kapsz olyan tortenetet amiben benne LEHET minden, de alapbol nincs benne, be kell kapcsolni hogy a jovairast meg terhelest ami nem a kartyahasznalatbol jon azt is mutassa.
    3. hitelkeret-tullepesi dijat terheltek azert, mert a kartya eves dijat nem a kartya fordulojan terhelik, hanem egy randon koztes napon (me'g csak nem is azon a napon ami a hirdetmenyben van), raadasul a fogalmatlan ugyintezo ugy mondta hogy 6-an terheltek, kozben 3-an terheltek a kartyadijat, 6-an konstataltak az atlepest, de penteken este terheltek - namost errol halvany lila goze se volt az ugyintezonek, olvasasbol elegtelen, nemhogy banki hozzaertesbol
    +1 kutya a fulukbe, hogy evrol evre valtogatjak a kartyadij-terheles napjat... az otp-t mar tudom hogy szemet modon nincs is fix nap beleirva hanem triggereli hogy mikor huzhat le, de itt le van irva egy szamitasi algo, terheltek egy masik napon (erteknapilag legalabbis), harmadik napra vettek a tullepest, es 4 nappal kesobb terheltek be... igy probald meg idoben visszatolteni a hitelkeretedet, ha ranezel es nem azt latod penteken, ami a penteki zaro.

Új hozzászólás Aktív témák