Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morzsol

    aktív tag

    válasz j.bravo #425 üzenetére

    Hi jB!

    ...hogy is mondjam csak... ez fölöttébb könnyű dolog!
    AKKOR kell morfondírozni, hogy mit változtasson az ember, ha vmi nem stimmel. Vmi bosszant, befészkeli magát az agyadba és hiába hallgatNÁD a ZENÉt, már mindíg csak (azt) a hibáját hallod. Ha nincs ilyen, akkor ''boldog békeidők'' - hagyni kell a bánatba a rendszert, nem szabad piszkálni sehogy. Az embernek van 1000 jobb dolga, csinálja azt, és csak majd kikapcsol/feltöltődik zenehallgatás közben. Max. figyelmesen jár, meghallgat ezt-azt -ha van hol- szerez tapasztalatot... De ha nincs baj, ez is inkább csak veszélyes (felesleges igényeket generál)!

    Nagyon igaza van Szalmának, most kezdem csak felfogni valódi jelentését (a napokban), hogy a hang egy NAGYON szubjektív dolog. TELJESEN mást is gondolhatunk ugyan azon hang(eszköz) hallatán... Anyám lehet, hogy tökéletesen el lett volna a 280-assal, én meg ''ráeröltettem'' egy **** diamond 8.2-t. (Nem jut eszembe. :( ) Karácsonykor nézem, a drága, majd teljesen lecsvart violinnal hallgatja. ((Ének tanár :) )) Tényleg kicsit kemények a magasai, de én simán elbírnám (asszem), csak az ''olcsósága'' zavarna kicsit. (Pedig dehogy volt az olcsó.)

    Szal vissza az egész! Dehogy bontsd meg a rendszered, ha elvagy vele. ''Sznobságból'' meg nem szabad költekezni... hová is vezetne... Mindíg csak annyi kell, ami pont elég. (UFF - egy indián se mondhatta volna szebben!)

    [Szerkesztve]

    Lemérik, hány kiló egy hattyú...

Új hozzászólás Aktív témák