Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz #71562240 #19786 üzenetére

    Sokszor leírtam, nem ragaszkodom a véleményemhez. De ehhez az kell, hogy alátámaszd méréssel azt amit mondasz.

    Einstein azt mondta, hogy márpedig relativitáselmélet és mindenki elhitte neki? Nem, a világ legtöbbet tesztelt elmélete és miután a tesztek mindig igazolják ezért elhisszük, hogy valóban így működik.
    De azok a vaktesztek és mérések amiket én láttam, amikről én olvastam vagy amiket én elvégeztem nem igazol Titeket. Ti pedig nem vagytok hajlandóak még egy tetves linket sem dobni. Az, hogy Te azt mondod, hogy létezik, és állítod, hogy mérhető és én meg hülye vagyok, az nem bizonyíték.

    Ha valaki azt mondaná, hogy a föld lapos és ezt be is tudná bizonyítani akkor elfogadnám annak ellenére, hogy eddig azt hittem hogy gömbölyű.
    De Ti csak azt mondjátok, hogy a föld lapos és meg sem próbáljátok bizonyítani, mert "nyilvánvaló".

    Audiophile. Szedd szét a szót, majd rakd össze. Nézd meg, hogy mit jelent. Egy szokol rádióval a kezemben is lehetek audiofil...

    És nem, ez nem kereszteshadjárat. Nem vagyok meggyőződve az igazamról. Lehet, hogy én vagyok Thomson a kezdetleges atommodellemmel, és Te vagy Bohr egy olyan modellel ami több mindent lefed az igazságból. Csak ehhez kell egy bizonyíték, Lénárd Fülöp bebizonyította, hogy Thomsonnak nem lehet igaza.
    De Te mint Bohr, nem mutatod meg nekem Lénárd tesztjeit, hogy beláthassam, hogy nincs igazam. :U

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dabadab

    titán

    válasz #71562240 #19786 üzenetére

    "egy hifi fórumon folytatják kereszteshadjáratukat annak érdekében, hogy a hangtechnikában már régen túlhaladott kétségeiket ekkora hangerővel, úton-útfélen hangoztassák, nem engedvén a hozzáértőbbeket nyugodtan beszélni a tapasztalataikról."

    Mar ne haragudj, de ez nagyon vicces. Egyreszt attol meg, hogy valaki azt allitja, hogy o hozzaerto, meg nem lesz igaza (foleg nem ugy, hogy amugy a konkret megnyilatkozasai eros ketseget keltenek a hozzaertesevel kapcsolatban), valamint nem lesz valami "tulhaladott" csak azert, mert te azt mondod.
    Azt meg mondjuk tenyleg nem ertem, hogy miert baj az, hogy egy hifi forumon a hifivel kapcsolatos hiedelmek nagyito ala kerulnek, hogy eldolhessen, mennyi valosagalapjuk van.

    "Miért egy hifi fórumon kell minden lehető alkalommal ötezerszer, agresszíven elzsolozsmázni azt, ami már régen csak megmosolyogtató?"

    Nem tudom. Miert teszed? :P

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák