Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz fero02 #19785 üzenetére

    Miért lenne rossz irány az, ahol ütköznek a vélemények? Szerintem aki ismeretlenül vág bele a hifizésbe annak nagyon is hasznos az, hogy olvas egy-egy ellenvéleményt is, és nem csak a vudu dolgokat olvassa. Már leírtam egyszer de leírom még egyszer. Ez szerintem amolyan kompenzáció sokaknál. A hangfalak elrendezésével nincs mit csinálni, adott a szoba, adott a kanapé, a szekrény, stb. Nem lehet átrendezni, mert így jó ahogy van. Muszáj valamivel kütyüzni, hogy az ember úgy érezze, hogy mindent megtett a jobb hang érdekében. És hát valljuk be, kábeleket cserélgetni, mennyivel egyszerűbb már mint a komplett szekrénysort kivágni a ház elé, és a helyére akusztikai paneleket rakni.

    (#19786) kammerer: egyáltalán nem folytatok keresztes hadjáratot a kábelek ellen, mert mint már többször írtam, nyilvánvaló, hogy van különbség a kábelek között, és adott esetben még én is hallani vélem a különbséget. Nekem csak azzal van problémám, hogy milyen szinten van felnagyítva ez a kérdés, ahhoz képest mondjuk, hogy milyen hangfalakon meg erősítővel hallgatnak zenét egyesek, milyen körülmények között. Ha jól megnézed, én soha nem írtam le egyszer sem, hogy jó a tescos kábel is, mert ugyanazt tudja mint a furutech.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák