Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz jolti #122561 üzenetére

    Értem, hogy úgy tűnik lehúztuk, ez akkor lenne igaz, ha érzelemből tennénk, vagy érdek mentén vezérelve. Szó nincs erről, a mérések tények, ennyit ha nem mondunk el pont egy érdeklődőnek - mint 1 aspektust a minimum 2-ből - akkor úgy érzem, hiába kérdeztél itt egy "HiFi műszaki szemmel" csoportban róla.

    Ez, hogy olyan mérve, amilyen, nem jelenti azt, hogy szubjektíven hallgatva szar. (Előttem leírták, én is így gondolom, hisz a sajátom is lehet nem túl szép lenne mérve). :K

    Viszont, az, hogy ezt a kütyüt senki nem hallotta innen (vagy ha igen, hallgatott), Te pedig hazavitted és dejó, tetszik, tök oké dolog. El is hisszük, örülünk is a sikerednek, és ezt őszintén mondom.. - ez a sztori 2-es pontja.

    Mi arról nyilatkoztunk itt páran, amit tudunk.
    Nem arról, amit nem.
    Szerintem ez minimum értékelendő.

    1a) mérés ténye, és
    1b) Topping-Hypex kombók ténye.
    (Mármint tényen itt a szubjektív hallgatói tapasztalatot értem többféle DAC-al és kombóval, aminek Hypex a vége).

    Amin én meglepődtem, az inkább az, hogy a kérdéstől számítva igen rövid idő alatt igen gyorsan megvetted. Vélhetően tájékozódtál róla más fórumon is előttünk.

    Szóval a lényeg, hogy élvezd a hangját és ha találsz benne szuperlatívuszokat, műszaki beállítottságú topic ellenére szerintem elfér egy beszámoló, én legalábbis szívesen olvasok ilyeneket is. Akkor is, amikor elég nehéz megfogni néha, mit is hall az illető. :K :R

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • fererencz89

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz jolti #122561 üzenetére

    Nem mondtam, hogy szar eredményei vannak. Viszonyítva elmarad ott, ahol kiemelkedőnek mondják, de még bőven megfelelő.

    Hallgatva tetszhet olyan teljesen jogosan, ami műszakilag kevésbé tökéletes. Nagyon sokféle módon visznek/viszünk egyébként is "kellemes" torzításokat, hibákat ebbe az egészbe. Szóval egyáltalán nem akarlak meggyőzni, hogy rosszul döntöttél. :R
    Ha még adhtok tanácsot: avx-en vinnének beljebb az erdőben, de csak óvatosan! :)

    Hidd el, itt nem örömtől, vagy a jobb hangtól akarunk megfosztani!

    Nem szotkam hibázni.

Új hozzászólás Aktív témák