Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fererencz89

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Dißnäëß #112031 üzenetére

    Ávéikszen valaki a következőt ajánlotta vintage dobozokhoz:

    Mondok valami nagyon furát: ballagjál ki a garázsba/műhelybe/lomtárba otthon, és túrjál elő valami jó régi, gagyi 0,75-ös Mzsl kábelt (un közönséges lámpazsinórt). Nekem mondjuk volt itthon több méternyi, 40 éves Vidi dobozokról valamikor rég levágott és feltekert kábel, de ha valami régi lámpáról vagy más őröreg elektromos kütyüről szeded le, az se baj.
    Csupaszold le annyira, hogy beférjen a csatikba, járassad pár napot oxt vagy kidobod a kukába, vagy nagyon meglepődsz.
    Pénzbe nem kerül, mit veszítesz? Vintage cuccokhoz (amikor ezt a korszakomat éltem) megjátszottam, és azt tapasztaltam, hogy működik (saját megjegyzés: de hogyan lehetséges ez????? :Y ). Sőt, IC kábelnek is a legjobban azok a régi noname kábelek váltak be, amiket régen a készülékekhez gyárilag adtak, és többnyire kibontatlanul pihentek a megsárgult kezelési könyv + garlevél zacsiban

    Aztán, mikor azt írtam, hogy akkor lassan ott tartunk, hogy az olcsó piros-fekete zsinórokkal is lehet zenét hallgatni, akkor:

    "Lehet, csak nem biztos, hogy érdemes."

    A titokra azóta se jöttem rá. A korral nemesednek ezek?
    Vegyek több100méter lámpazsinórt, 30-40 év múlva aranyat fog érni a gyerekeimnek?

    No offense! :R

    Nem szotkam hibázni.

Új hozzászólás Aktív témák