Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz migabi24 #80428 üzenetére

    Igen, itteni infó alapján választottam, de még nincs nálam, így tapasztalat nincs vele. A sejtésem arra alapozom, hogy a mostani réz-ben is sokalom a magast. És ez még sima kábelezés.
    Amúgy is kábel mizériában vagyok. Elsődlegesnek az xxl 4 volt kinézve, a hozzávaló csatikkal. Viszont érthető okokból nem kaptam meg próbára. Gondoltam, látatlanban meg nem kell csak az anyag 60-ért. Meg egy csomó utánjárás, mire valaki azt szakszerűen be is forrasztja. Így rábeszéltem magam a 2x6 VDC-re, olcsóért, kezdésnek jó alapon, ennek a rendelését persze elbsztam, így a végére drágábbra jöttem ki vele, mint az Oehlbach-al. Közben volt nálam próbára ply 3.4, attól nálam jobb a vdc hifi, de összképe mégsem tetszik a magasok, miatt. Az sc-4 et meg már régebben berendeltem, mert 200 eur-ból megálok vele, 2x3 méterben, akkor ez jónak tűnt. Szóval, lehet szívás lesz ennek is a vége, és mégis réz kell. Közben meg a kettős bekötést is kipróbálnám és, hogy ez ne legyen elég, egyszer járt nálunk egy komoly régi Kimber, engem a kábel lepett meg, a tulaját meg a dobozok. Na azt a kábelt aláírnám, de lehet vagy 400 k. Bár utána nem jártam. Szóval, gagyi kábelemhez képest életet akartam, ekkor rendeltem az sc 4-et, majd(xxl híján) lett saját vdc, de olyan érzésem van nem illik a kastélyokhoz, szép és meleg nyugodt dobozaimat, felizgatja a magas kiemelésével. Kezd elegem lenni ebből a hifiből :D

Új hozzászólás Aktív témák