Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian360

    őstag

    válasz DaveNo1 #5459 üzenetére

    - The starter bundle now also includes a 7-day Stimpack. This will reward retroactively. :K
    - Many additional performance improvements have been made across various aspects of the game, including reduced memory usage and fragmentation on all graphic settings. :K

    - Diablo nerf
    - ETC pici nerf
    - Muradin pici buff
    - Sonya buff - de még igy se igazi warrior szerintem mert hp-ja nem változik.
    - Anubarak pici buff. de aki eddig se szerette most se fogja szerintem :D

  • válasz DaveNo1 #5459 üzenetére

    Aha blizznél kicsit benéztek vmit. Vmelyik boss ETC rajongó? Eddig is a legjobb volt és még tápoltak rajta..

    New Talent (Level 1): Prog Rock
    Permanently increases Guitar Solo’s healing per second by 2 for each Regeneration Globe picked up

    New Talent (Level 7): Just Keep Rockin’
    Reduces the duration of all silences, slows, stuns, roots, and polymorphs against E.T.C. by 50% while Guitar Solo is active

    Guitar solo amivel sustain-t tol az ember annak reduce manaköltség 60ról 40-re.

    Ez meg a total no komment kategória:

    Allows E.T.C. to cast Powerslide during Mosh Pit, and doing so increases Mosh Pit’s duration by 2 seconds
    Additionally, casting Mosh Pit now refreshes Powerslide’s cooldown.

    Szar helyen ultiztál? Semmi gond, tolj 1 powerslide-t és nyomd az aoe stunt még 2 secig..

    Ennek fényében a többi warriort kb elkezdhetik kiszedni ETC, mögötte szerintem jócskán Diablo, a többi warrior pedig megmarad bohóckodásra.

    adrian360: hol látod a nerfet? a face melt illetve powerslide mananövelésében? Lehet én vagyok vak, de szerintem irgalmatlan buffokat kapott. Nyílván a manájára figyelni kell, de szerintem toronymagasan a legjobb tank lett így, Diablo is jócskán mögötte marad.
    Movespeed igaz 2 secig tart csak ill 16os talent lett 13 helyett, de ez legyen a legkevesebb.

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák