Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz bandus #44 üzenetére

    Neten lehet játszani. TCP/IP csatlakozási módot kell választani. Utána értelemszerűen a szerver IP-jére rá kell keresni azt hadd szóljon a móka. Ha a szerver routeren keresztül működik, akkor helyesen be kell állítani a portforwardingot és a virtual servert is. Ehhez segítséget majd csak pénteken tudok adni, ha szükséges, mert a pécsi hálón van így megoldva a dolog. Különben én olyan 1 órát futkostam körbe, mire rájöttem, hogy melyik portokat használja.
    Eredeti játék nem számít. Felmegy a nem eredetire az eredeti AB is (Pécsen is ez a helyzet). Viszont Pesten csak 2 cdképem van, azzal is vígan futkozik. Különben meg csak a szervernél kell, hogy legyen CD, a kliensek csatlakozhatnak anélkül is.
    Egyetlen nagyon fontos dolog, hogy a verziószámok stimmeljenek. Enélkül nem fog menni. A verziószámot az exe-re jobbklikk -> tulajdonságok -> verzió úton lehet megtudni a leggyorsabban.

    Nekem lenne kedvem játszani, csak sajnos időm nem. Ha esetleg valakinek igénye van rá, tudok ajánlani/adni 1-2 igényes 1on1 és 2on2 pályát. De én is szívesen fogadnék ajánlatokat. :)

    Szerk: A ''Pécs'' nagy kezdőbetűvel írandó. :B

    [Szerkesztve]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák