Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz dqdb #23 üzenetére

    "A mainstream prémium és a custom prémium két külön kategória, én nem keverném ezeket össze, mert más szempontokat néz az ember."

    Van benne igazság. Bár szerintem ez az egész billencs kérdés egy 2000 km mély szürke massza, szubjektív Nirvánák miriádjával.

    Igen, a Leopold elég baráti, és ugye Topre kínálatuk is van. Koreában pl. nagyon pörög, de itthon még sajna nem láttam.

    "Custom vonalon a Keycult 2 éve még a három prémium márka egyikének számított, a"

    Igen, erre írtam, hogy nagyjából lecsengett. Az viszont brutál, hogy a szettek még mindig milyen árakon tudnak menni...

    A TGR-t meg ne is mondd...egy eredeti Alice...hmmm...me want. Pls. :U

    Amúgy ha a minőséget (pontosabban a következő példáimnál inkább a tartósságot) és a supportot nézzük (amit egyébként a magam részéről nem feltétlenül tekintenék prémium fícsörnek, ha szigorúan a hardvert nézem, de mindenképp megértem a belevételét), akkor a Kinesis és a PCD is első osztályú, több évtizedre visszamenően.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák