Keresés

Aktív témák

  • JumboJet

    csendes tag

    Nos, nyitok azzal ami a konkret; adott egy gepecske,ami 2008as konfig. Most jutottam el olyan elhatarozasra hogy.. itt lenne az ideje, hogy szervcsere tortenjek :)

    Ami van:
    Corsair hx620w modularis tap
    4 gb corsair (talan dominator) ram
    1 tb wd hdd
    Az alaplapom mar ha jol tudom, megszunt gyartasbol, o egy gigabyte, Dinamic energy saver, valami slient pipe tech-hel, GX vagy GA szeria a legkozelebbi rokona...
    A cpu is eleg regi, de igen jol huzza; o egy intel q9450 quad.

    A KERDES;

    2012 korul valtottam le a 4870est, mert olyan volt, mintha 747es boeingek repkedtek vna a szobamban. Egy ASUS ATi 7950 DIRECT CU II top ra. Uj gephazat szeretnek venni, meghozza

    Aerocool X1 Predator Devil Red-et.

    Belefernek a jelenlegi cuccok?
    HA igen... eleg meresz dolgot szeretnek vegrehajtani, mar amennyiben lehet...
    A 7950 es a 7970 elvileg boostolja egymast,ha Crossfire (a tovabbiakban CF) modban vannak, mivel azonos szeria. Belefer a 2 kari es a fennt emlitett config ebbe toronyba? ...jolenne egy kis gepallatot csinalni. Minden komment szamit, koszonkm! Chocky alias JumboJet

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

  • JumboJet

    csendes tag

    válasz SzlobiG #2 üzenetére

    What is the definition of insanity?

    Jolvan, koszike! :)

    Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

Aktív témák