Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pachito

    őstag

    válasz thomeef #85121 üzenetére

    Illetve a no minion mage. Ha mulliganben ott a Deck of Lunacy, majdnem 70% a winrate-je a decknek. Na ez a nem mindegy. :DD

  • Boti80

    lelkes újonc

    válasz thomeef #85121 üzenetére

    “A control warlock lesz ennek az évnek a legnagyobb rákja, mert rém egyszerű, és ha nincs is olyan magas winrate-je, de autowinben toronymagasan első, mivel nagyon nincs mit gondolkodni rajta, a deck játszik helytted.”

    ez nagyon nem igaz szerintem. Épp ez hogy ,rengeteg lapod van kézben, ha ügyesen csinálod , (és előtte nem öl meg egy aggro deck) , akkor 8-9 lap mindig a kezedben van.. tehát ... sok variáció áll mindig előtted ... és minnél több a lehetőség , annál könnyebb hibázni ... épp az van,hogy nehéz szinte tökéletesen mindig a legjobbat kijátszani a control pakliknak...

    Az aggro pakliknak van “automata” playe.. nekik van 3-4 kartyajuk kézbe , van hogy 1-2.. ott nincs is min gondolkodni, kirakni ami épp van.. azt ha szerencsésen huzol vele az első 3-4 korig nyersz vele 90%-ban bármi ellen .

    Az említett “autowin” se létezik szerintem... olyan deckek is vertek meg , (control warlockkal)amik fent sincsenek neten a legnagyobb pakli oldalakon.. nem is gondolná az ember.. ha nem húzol jól vele az elején , nincs sok aoe sebzo spell, meg lifestill sebzes hasonló , és rosszul huzol az elején , rengetegszer ki kapsz warlockal is. Hidd el tudom ,ez a main karakterem és pár nap alatt bele raktam 100+ meccset, kicsit most pihentetem mert már hányingerem van tőle :DDD

    Masik main meg paladin.. amivel jobb játszani , meg erősebb az early-mid játéka, csak szét unom az agyam is vele, mivel 3 honapja csak libram paladinoztam rotáció előtt ...

    most meg össze tettem egy elementál mage-t amit a hearthpwn-rol néztem ki és elvileg 64% win rate ja van, de nem valami erős deck :D de legalább kicsit élvezhető a játék vele.. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák