Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz mhmpista #52258 üzenetére

    Szia.

    1. printscreen van csak
    2. Telóról tudtommal nem, ha pc-re felraksz egy appot azzal igen.
    3. Igen
    4. Igen, mindenki együtt játszik
    5. Craftolás az az amikor a meglévő dustodból legyártassz egy kártyát ami nincs meg neked. Nincs kártyaupgrade.
    6. Játsz ami szimpi az elején mindenből tanulsz, amúgy rank 18 nagyon jól hangzik kezdésnek. Pénz nélkül nem lesz könnyű sajnos, a 3 győzelmek utáni 10 goldon, meg a napi questeken kívül, még egy classic paklit tudsz hetente szerezni tavern brawlban ingyen.
    Ha van már firended, akkor a friendlistben a neve mellett lesz ikon a nézéshez. Felvehetsz ha szeretnél itteni nevem + #2265.

  • fendre

    tag

    válasz mhmpista #52258 üzenetére

    1) Printscreen. Mobilról nem túl hatékony, mert min 2 kép lesz.
    2) Csak valamelyik kliensről (PC, Android, iOS)
    3) Igen
    4) Igen, ez egy platform független játék, mindenhol ugyanazt látod, ha bejelentkezel + bárkivel játszhatsz, aki be tud jelentkezni (valamelyik kliensről). Divatos kifejezéssel: minden a "felhőben" van tárolva, ezért kell folyamatosan online lenned, ha játszol
    5) Craft: lapokat nem csak packokból lehet bontani, hanem gyártani is lehet. Gyártáshoz arcane dust kell, amit arénából + meglévő lapok betöréséből (disenchant) lehet szerezni. Vigyázz, mert a legyártás és a törés között 4x a különbség. Ezért eleinte, amíg kevés lapod nagyon meg kell fontolni, hogy betörsz-e valamit, mert pl. 4 rare lapot kell törni, hogy 1-et tudjál gyártani.
    Craftolásról csináltam egy screenshotot mobilról, amin kiemeltem amikről írtam az előbb.
    6) Szerintem a hearthpwn.com oldalon a budget zoo deckek között nézelődjél. Ha kicsit áldoznál rá (pénzt/időt), akkor a totem/aggro sámán is nagyon jól megy ma és elég olcsó.
    Ha rászánnál némi pénzt, akkor szerintem a két kiegészítőt érdemes megvenni (Blackrock Mountain és League of the Exlorers), mert ár/érték arányban ezek érik meg legjobban. Ha mégis pack-ot vennél, akkor classic csomagokat vegyél.
    Arénához a heartharena.com-ot érdemes használni. Főleg eleinte hatalmasat lendít az esélyeiden, és 3+ győzelemnél már simán megtérül a 150 gold.

    Fontos azonban, hogy más játékokkal ellentétben itt bármennyi pénzt is költesz a játékra (akár 100k+ HUF) az sem fogja garantálni, hogy eredményesebb leszel. Alapvetően 10 meccsből:
    - szinte biztos, hogy 3x kikapsz (95%)
    - kifejezetten jó esélyed van, hogy 4x kapjál ki (75+%)
    - igazából az ötödiken múlik, hogy előre haladsz-e vagy sem
    Nyilván van lose-streak meg win-streak is, de hosszú távon a pro playerek is 60% win-rate körül vannak. Így működik a játék.

  • F-ECT$

    titán

    válasz mhmpista #52258 üzenetére

    Pénz nélkül csak a türelem marad, kb 2.5 év hátrányban vagy azokhoz képest, akik a kezdés óta itt vannak, ezt elég nehéz lesz behozni.

    Persze 2-3 hatékony olcsóbb paklit pár hónap alatt össze lehet dobni.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák