Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz F-ECT$ #40707 üzenetére

    Rhonint játszom majdnem mindegyik mage deckemben kivéve persze a Freeze-t. És a tapasztalat az, hogy az ellenfél nem tudja megoldani. Sok esetben jön rá az I've got the beast in my sights. Aztán köv körben antival kapom a 3 fireballt és concedel az ellenfél. :D

    Őt mindenképpen csak ajánlani tudom.
    Másik kérdés, hogy Priest-et mennyire használod. Én craftoltam Voljin-t hozzá, mert sok volt a Dust és ki akartam próbálni. Mind Dragon Priestben mind controlban kihagyhatatlan (mostani véleményem szerint). Eszméletlenül jó tud lenni, 10 körös Voljin + Nova Combo pedig takarítja a boardot ha kell.

    Chillmaw, ha nem játszanál dragon priestet máshova nem ajánlom, oda 1 jó lap.
    Nexus Champ: Én lecraftoltam és a brawl-on kívül sehol nem használom, mert túlságosan RNG lap, de lapelőnyt tud gyártani elég szépen.
    Confessor: Nyitottam, próbálgattam és nem működött nekem. Csak akkor éri meg kirakni, ha nyert helyzetben vagy, de akkor már jobbak is vannak nála (pl. Ysera)
    Darkbane: Szintén craftoltam, de őt sem használtam sokat, mert nincs olyan deck ahol lenne elég targetelés rá.
    Velen: A Freeze Priest az egyik legviccesebb pakli amivel valaha játszottam, de csak ezért nem craftolnám le.
    Echo: Nekem sincs meg, én is gondolkozok rajta, de rohadt nehéz Echo Mage-t játszani, mert ki kell számolni nagyon a HP-d. Olyan mint 1 sz.r handlock ahol nem tudod befolyásolni Tap-eléssel a HP-dat.
    Malygos: Továbbra is csak Warlockban látom értelmét, ott papíron nem rossz a dolog, de akár csak a priestnél ha csúszik a dragon szinergia akkor brutálisan bedarálnak.
    Coldarra: Craftoltam is, meg nyitottam is 2-t, azóta sem használom
    Confuse: Funolni jó vele, de az OTK Priest még mindig a leggyengébb Priest fajta

    A többi szerintem szóra sem érdemes, Yolo lapok igazából, Aviana pedig megint csak túl sok manás. 9. körre már vagy nyer a Druid Combo-val, vagy kikap az aggro pakliktól.

    B-tag: H3lios#2825

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #40707 üzenetére

    az ikreket én nem ajánlom semmiképp, nekem megvannak, próbálkoztam is velük, de sehova nem férnek be, papba sem voltak jó, ahol elvileg sok a buff az átlag paklihoz képest.

    echo of medivh csak az giant-echo mage-be kell, ha nem akarsz ilyet játszani, akkor felesleges, nem része a metának a pakli, ráérsz akkor gyártani, ha valamikor épp jó lesz.

    Saraad mostanában CW-ben is feltűnik, a tempo mage-be pedig elég jó, ha ezt akarsz játszani, akkor van értelme legyártani.

    Chillmaw nélkül lehet élni, ritkán játssza még a dragon priest is, nem véletlenül.

    Rhonin játszható, de nekem ritkán sikerült kinyerni belőle az értéket, akkor már inkább Saraad.

    viszont ha irányító plébánost akarsz játszani, akkor Vol'Jin és Paletress kelleni fog, ez utóbbi sokkal jobb lap, mint amilyennek elsőre látszik, elég sok meccset nyert meg.

    a fun kategória meg így nem éri meg a dustot egyik sem.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • saen

    veterán

    válasz F-ECT$ #40707 üzenetére

    Egyik lap sem igazán lényeges. A priest lapok és a Chillmaw csak akkor érdekes ha priestet akarsz játszani. Rhonint szokás tempo mage-ben játszani, illetve a Saraadot is, de egyik se olyan amit nem lehetne kihagyni.

    Csak azért, hogy legyen, szerintem most ne craftolj semmit. Jövő héten Blizzcon, ki fog derülni, hogy mi jön ki rövidesen, addig szerintem ne csinálj semmit hacsak nincs egy konkrét deck amit játszani szeretnél.

Új hozzászólás Aktív témák