Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz tomazin #35328 üzenetére

    Az nem lehet baj, mert én minden vásárlás után törlöm a kártyámat google wallet alól. Ki tudja ebben a mai világban, hogy ki akarja megszerezni a telómat. Nem fogom röhögve adni mellé a kártya adataimat is. :D

    Egyébként ez az új lap hogy az istenbe lehet rare ? Mármint komolyan... Még commonnak is sz.r, nemhogy rare -nek. Hozzáteszem lehetne több can't attack-os lapot behozni a metába, mert lehetne jó dolgokra használni. Anno MTG-ben sok ilyen lap volt, ott volt egy rare minion (itt epic ritkaságú lenne), ami engedi őket szabadon támadni. Vagy akár olyat is el tudok képzelni, ami lecseréli a hero powered erre a képességre.

    Ilyenre gondolok

    4 mana 7/7 cant attack
    3 man 6/6 cant attack

    És még végtelen felosztásban

    Epic:

    4 mana 3/5 Inspire A Choosen defender minion can attack on your turn.

    Lenne 1 legendary minionjuk:
    6 mana 5/5 (magicben defendernek hívták a can't attack ability-t) defender minions can attack on your turn.

    Ilyennel lehetne meglepetéseket okozni.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • gbela

    senior tag

    válasz tomazin #35328 üzenetére

    Ugyanez volt nekem tegnap. Próbálkoztam párszor, feladtam, kerestem megoldást neten, de minden stimmel (nézik h kártyád címe ugyanaz legyen mint a google accod alatti cím stb).
    Végül telefonáltam, azaz nem is, lehet visszahívást kérni. Beírtam a telszámom, 10mp múlva csörgött a telefon. Google-ös hölgy vhonnan az usabol nem volt először a helyzet magaslatán, mert nem találta az accomat. Aztán kiderült le volt halva náluk vmi, ezért nem talált, de visszahívott, beazonosított és mondta h fél óra múlva mehet a vásárlás. Ment is aztán.
    Tök jó experience volt, nem gondoltam mikor beírtam a telszámom h egyáltalán valaha visszahívnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák