Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    válasz NyxNyxNyx #33497 üzenetére

    Nem, az a baj ti nem értitek a free to play, in-game purchase játékok modelljét. Vagy a multinacionális vállalat működését. Vagy a monopólium működését (Tegyük fel a HS-nek jelenleg a CCG-k területén monopóliuma van, hülye lenne a Blizzard árat csökkenteni, ha nincs igazi versenytársa, és van kereslet ilyen ár mellett is a termékre. A számok már pedig azt mutatják van.)

    A hozzászólások alapján az jön le, hogy itt mindenki azt várja, hogy elkezd játszani, majd 2 nap után már mindent szeretne. Lehetőleg minél gyorsabban, minél olcsóbban.

    A valóság azonban az, hogy minden minőségi free to play játékban vagy elején fizetsz X összeget, vagy grindelsz hónapokon át. A HS előnye, hogy gyorsan szert lehet tenni olyan paklira, amivel elérhető a játék csúcsa, illetve ott az Aréna, ahol bármilyen lapot draftolhatsz, ráadásul nem monoton, nem egysíkú, és bármilyen hőssel tudsz játszani.

    Én meg egy olyan minőségi free to play játékot sem láttam, ahol iszonyat gyorsan szinte mindent meg lehetett volna szerezni, vagy minimális grinddel, vagy kevés pénzért. Lehet azért mert ha így lenne akkor csődbe menne a gyártója. (Ha jól tudom a DOTA 2-ben a hősöket ingyen adják, de gondolom ott is vannak olyan dolgok amikért fizetni kell és nem csak kozmetika.)

    (Még 2012-ben volt szerencsém Androidon egy egész jó, minőségi CCG-hez, és sokkal többe került ott egy jó lap, mint itt HS-ben, pedig ha a minőséget nézem, azért a HS odaver gyakorlatilag mindennek.)

    [ Szerkesztve ]

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák