Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz Dyde #32406 üzenetére

    1,5 év alatt összegyűlik, páran closed beta óta toljuk már. nekem is rövidebb a lista ami nincs meg: Juggernaut csak a hiányzó class legend, neutralból Nat, Onyxia (csak volt), Cho (simában és aranyban is bontottam tavaly), Blingtron, Greenskin, ETC, Hemet, Mimiron (aranyban volt korábban), Foe Reaper, Gruul, Thermaplugg amik nincsenek. Sokat hirtelen felindulásból craftoltam aztán talán ha tíz meccset toltam velük (Flame Lev (!!!), Neptulon, Deathwing, Hogger, Mukla, Bolvar (aranyban :DDD ), Velen....)

    Bolvart sajnálom, sokat vártam tőle, de nem fér bele mégha akarom is. Legjobb egy 5 manás Ogre-ként a BGH miatt, amúgyis leszedi egy silence (bár akkor Tirionra nem marad). Flame Levit még talán berakom grinder mage-be Geddon helyett, nem tudom. Neptulon nem tudom mikor lesz életképes mivel a mechshaman erősebb mint a sima, Hogger pre gvg volt jó warriban. DW-t cw-ben futtattam brm előtt, nem volt rossz benne. Velent combo papba csináltam de az most kicsit out of meta, Muklát meg eboladinba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák