Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Ps Vita #17154 üzenetére

    Üdv a klubban!
    Szerintem olyan karival játssz amelyik tetszik és ne amelyikkel egyszerű. De ha mindenképp egyszerűt akarsz akkor keress rá a Zoolock-ra..olcsó, egyszerű és erős. Nagyon elterjedt, és nem véletlenül.
    Én kezdőknek azt ajánlanám hogy minden hőst tolj fel lv10-re, ezáltal unlockolod az ÖSSZES basic lapot, ami nem árt. Miközben ezt csinálod, javallott betolni a lehető legtöbb questet is amikért goldot szerezhetsz. A goldot paklikra vagy arénára költheted..arénára akkor éri meg ha a 4wint ki tudod hozni, amihez azért nem árt némi tapasztalat.

    Az elején kapsz egy ingyen arénabelépőt, azt pl nyugodtan elnyomhatod hogy megnézd milyen.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • F-ECT$

    titán

    válasz Ps Vita #17154 üzenetére

    Mage, priest.

    Szerintem ez a leghatékonyabb valós pénz nélküli mód:
    -Mind a 9 hőst lvl 10-re fejleszteni (normál és expert ai-kat végigverve kb meg is van)
    -minden hőshöz megcsinálni a basic decket
    -rohadt sokat játszani play-en, akár ranked, akár casual
    -megcsinálni az összes elérhető (rejtett) questet
    -ha van idő, akkor stream nézés (főleg aréna: kártyaválasztás, alap trükkök megismerése)
    -napi questek folyamatos teljesítése
    -ha már megvan az alap ismeret, akkor napi max 1-2 aréna, addig míg nem megy önfenntartóan

    És persze Naxx-ba menj be még ebben a hónapban. (Ehhez minden hőst unlockolni kell.)

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák