Új hozzászólás Aktív témák

  • lm83

    őstag

    válasz adrian360 #81598 üzenetére

    Kíváncsi leszek mi lesz a fogadtatás, már eddig is zúgolódtak az interneten...

    Én már a múltkor írtam, nem vagyok kibékülve, hogy eddig vártak vele.
    Úgy voltam kieg megjelenéskor, majd először megvárom ezt, addig nem veszek pakkot. Dehát az ítéletnapig is várhattam volna így...
    Sajnálták ezt a 15 pakkot még mellé adni, nehogy aztán ennyivel kevesebbet vegyél utána...
    Szóval ez a fele tiszta blizzard...
    Aztán majdnem egy hónap kuss után bejelentik, majd a bejelentés dátumát... megint a szokásos...
    Utána jön a duma, hogy elég időt akartak adni a játékosoknak, hogy az új palikat próbálgassák... Vicc tényleg.

    Viszont amilyen két napos megjelenés előtti eseményt rittyentettek azon meglepődtem.
    A kieg megjelenés előtt szokott lenni, egy napos final reval, most meg két napos.
    Meg azért nem semmi nevek akiket összeszedtek, Toast, Kripp, Trump...
    Azt gondoltam itt már nagy baj lehet, ha ennyit rááldoznak erre. Első napot néztem is, jó volt látni, hogy a "nagyok" is tudnak szenvedni, meg agyalni. Meg azért kijött, hogy kik "nagy agyak"

    Ma talán kipróbálom, de nincs nagy elvárásom. Azért régen biztos jobb lehetett, Karazan idején még nem játszottam, hogy fix lapokat kaptál. Nem pár pakkot, amire már nincs is szükséged...

Új hozzászólás Aktív témák