Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz szupermacs #65745 üzenetére

    Öö, ez szerintem nem a játék hibája, lehet, hogy ez nem a Te játéktípusod és ennyi :) Ez egy gyűjtögetős kártyajáték, ez ilyen. Kell bele tenni időt és/vagy pénzt is, ha az egyiket nem teszed, akkor a másikból kell sokkal többet. A népszerű moba játékoknál ugyanígy kell gyűjtögetned a hősöket, ott is heteket/hónapokat kell játszanod, ha nem pénzért vásárolsz, hogy meglegyenek xy hősök. De gyakorlatilag minden ingyen is játszható játéknál ugyanez van. Kezdőként, ha az alapokat tudod, akkor reális cél lehet a r15 legalábbis szerintem.

    Én az aréna gyakorlások miatt indítottam Ázsián/Amerikán egy-egy új karaktert, és r20ig mindkét helyen elég könnyen eljutottam, pedig lapom csak annyi van amit a jutalmakból kaptam (igen, ezeket is sok idő kifarmolni, mármint a jutalmakat, de ez ilyen..és ez a cél eleinte egy kezdőnek)

    ui: paracticeban semmilyen küldit nem nyomhatsz le:) Küldi = tavern/casual/ranked/aréna. Ma lesz új tavern ott is lehet majd küldizni.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák