Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Nekem nagyon tetszik a kieg és az új paklik is még a SMOrc Warrior ellenére is.

    A Reno Priest / Mage, valamint a Jade paklik nagyon funok. Utóbbiból a druid kicsit unalmas és szenvedős, ha az elején sz.rul jön a ramp. Viszont a Rugó az eleve erős Deathrattle szinergia miatt nagyon király a Lotus lapokkal kombinálva. Mire kifogynál a Jade-es szir-sz.rokból addigra jön N'zoth és kb. nyertél.

    Inkmaster pedig 1 atom nagy táp lett a Reno mage-nek, mert olyan kombókat engedélyez, amikre amúgy esélyed sem lenne. Vagy ami a kedvencem, hogy boardelőny építése mellett el tudod takarítani az ellenfél boardját.

    A Dragon Priest nekem első blikkre nagyon unalmasnak tűnik, kíváncsi vagyok Wrathion bekerül-e a metába. Sok streamer már most sem játszotta.

    Aki szeret Wild-on Reno-zni, annak most egy álom ez a kieg. Az új Abyssal rohadt jó board clear, illetve az új Warlock legend elég fasza lapelőny, ha kidob egy Mal'Ganist vagy Doomguard-ot kézből. 1-2 Demon-nál több úgy sem lesz kézben, tehát az AOE nem jelent akadályt.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák