Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Én esküszöm felgyújtok már valamit, ami RNG és pech széria ma este megy az nevetséges.

    Mondom 2 wines mage questemet letolom már gyorsan Tempo Mage-el. Golden Hero-s rank 1 (felvett) Zoo 2x egymás után megalázott a picsába. Gyakorlatilag turn 4-re fullos boardja volt és a HP-m 15 alatt volt.

    Volt ezen kívül ellenem facehunter valamint paladinból 2, a 3. után insta concede ment, mert semmi kedvem nem volt kiszopni minden nyomorék autopilot ellenféltől.
    Mondom váltok Freeze-re hátha ott jobb lesz, első ellenfelem CW. Ki is töröltem mindkét mage decket a p.csába, mert ebben a metában minden Mage variáns életképtelen. Talán a Reno féle Fatigure működhet.

    Utána mondom akkor majd Shamannal megcsinálom a questet, hamár mage-el nem ment. Play módban kb. ha 10 meccsem volt eddig Shamannal, de szerintem sokat mondok...
    Első ellenfelem Mill Rouge, akinek turn 3 lordja, valamint turn 4 healbot + shadowstep comboja volt.

    Arról nem is beszélve, hogy az én flamewakerem (számoltam) 10-ből 7x arcra lőtt, a flamecanon mindig az 1 HP-s tokent szedte le a Nerubian mellől...
    Ellenfeleknél Jugglerek összesen 17 Alkalomból 15x dobtak minionra. Kajakra mutassátok már meg nekem hol van az a beállítási lehetőség, ahol a face-t ki lehet kapcsolni, mert a tököm tele van már ezzel.
    Ha valaki ilyen laphátrányból képes nyerni, akkor azt mondom, hogy VB szinten van, de ami ma ment az igazi NeverLucky volt, ez meg itt amit most írok a BabyRage része... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák