Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz whitezo88 #16190 üzenetére

    Taskmaster vs inner rage-en már gondolkoztam egy ideje, csak nem döntöttem még, hogy minek a helyére kéne bepakolni valamelyikből kettőt, avagy 1-1 arányban lenne-e a jobb... ezen még egy darabig rágni fogom magamat.
    Shield slam, illetve execute-ból pedig azért van csak 1-1, mert a saját tapasztalatom szerint, az én játék stílosummal, nem tudom kihasználni a 2 lapot belőle. Korábban kettő volt mindegyikből, az egyik helyére jött jones, a másikéra pedig carnie, amik egy nagyobb nyitásomból estek ki. Ez a két lap sokat dobott a játékon több deckemben is. Grom már az elejétől fogva benne volt, jópár kivégzést vele tettem meg, T9 grom+whirlwind, meg a boardon lévő cuccok, esetleg weapon és elég nagy dmg jön az arcba. Gruul egy nem olyan régi legendem, tesztelésre van bent a pakliban. Eddig nemsok hasznát láttam, úgyhogy nemtudom, hogy használni fogom-e egyáltalán bármelyik decekemhez. Előtte 2db Arathi Weaponsmith volt bent a deckben, amiből az egyiknek átvette a helyét, mondjuk azt egyébként is lecseréltem volna, túl kicsi az a weapon amit ad és túl sok a mana coast, de egy elfér belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák