Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Turmixgèp vásárlásban tud valaki segíteni?
    Szeretnèk venni egy erős gyors gèpet, mindenfèle zöldsèg giz gaz meg gyümölcs turmixolására. Pénz kèrdèse tudom, ismerem a 200 ezer ft os gepeket amik a partvist is ledarálják 30 ezres fordulattal.., de ilyenre nincs keret. Kèt gèpet nèztem ujonnan (használt piacot vègignèzve meglepődèsemre nincs választèk, drágább gèpet megvennèk használtban is, mondjuk tömítèsek stb öregedès miatt lehet nem nagy ötlet) 30 ezer ft alatt, a Philips HR2096/00 -t ès a Proficook UM 1006 -ot.
    Proficook a legerősebb olcso gèp, 1200 watt. A philips 800 wattos.
    Azt olvastam hogy a proficook edènye instabil, ereszt stb, gondolom muszáj lefogni. Valamint tisztitani is nehèz, gombjai is nehezen járnak.
    Philipset állitólag könnyebb tisztítani stabilabb, könnyű kezelni és mellesleg a legszebb gèp de èrezhetően gyengèbb a másiknál.

    Szerintetek?

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Van valakinek valami ötlete milyen nem beépíthető mikrosütőt vegyek? :D
    Régen normálisakat gyártottak, ki lehetett bennük pattogtatni egy zacskós popkornt normálisan, most van egy olcsó sütőnk ami szerintem kb 2 centis hatósugarú körben melegít csak, ott szétég pl a popkorn feketére mellette meg nem történik semmi, kicsit kiakadtam tőle mert kb oda is ajándékozhatom valakinek ezeket a kukoricákat mert én ezzel a géppel csak égettszaggal tudom elárasztani a lakást. Pohár tejet is 2 percig melegíted aztán maximum langyos, régiekkel ennyi idő alatt már a föle kiválik a tetejére meg a hőálló kesztyű kell hogy kivedd a csészét.
    Nézegettem mit lenne érdemes, SAMSUNG MG23F301TAK -t néztem 38 ezerért, elvileg ezekben 3 magnetron van és jobban elosztja a mikrohullámot? Elég kamunak tűnik. Adnék érte többet is ha érdemes.. kb olyan 60 ezer a fájdalom küszöböm. Grill funkció nem kell bele meg egyéb okosságok, sose használnám, csak melegítsen egyenletesen..
    Ezerfélét lehet kapni, a leírások hiányosak, valódi technikai információ sehol nincs, gyerek zártól a különböző ökörségeken keresztül mindenféle opcióval ami nekem nem kell..
    Vettetek mostanában mikrot ami bevállt? Pl ki lehet benne pattogtatni ezeket a zacskos kukoricákat normálisan, nem úgy hogy fele szétég a másik fele meg benne marad a zacskóban érintetlenül?

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Gömbike #75527 üzenetére

    Köszi, rendeltem egy ilyen LG -t, eddig ezeket nem néztem, nem is tudtam hogy létezik inverteres szabályzás.
    Eddig az összes kapcsolgatva teljesítmény szabályzott ezért nem is használtam sose őket csak teljes teljesítménnyel, mert kapcsolgatva sose volt jó a végeredmény.
    Nézegettem a whirlpoolokat is amiket BB9000 ajánlott, azokon is gondolkodtam, mert exemnél volt egy komplett whirlpool konyha és szépen működtek a dolgok, a mikro is teljesen használható volt de pl a régi kb 25 éves moulinex mikrónk szintjét nem érte el, meglátjuk ezt az LG -t milyen lesz.
    #75541szebe
    Vártam az ilyen választ :D Régen volt direkt kukorica pattogtató gépünk, serpenyőst is ismerem, a gép nemtudom már hol van. Lusta vagyok, egy héten max 1 szer ha eszek, azért nem veszek megint ilyen gépet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák