Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz mephi666 #50475 üzenetére

    Na szoval, en kavartam picit ossze a dolgokat, de most vegigolvastam a hasznalatit es mindent ertek.
    Tehat az ontisztitast a kondenzvizzel vegzi ami szurve van.
    A kifejezetten ihato csapvizzel feltoltes a gozfunkciohoz kell. Es nekem is beugrott hogy a gozgeneratorba nem szabad desztillat vizet tolteni.
    Gombike kedveert a gozfunkcio meg felfrissiti a ruhat vagy megjobban gyurodesmentesiti, kb mint a gozgeneratoros vasalok mikor csak eppen megfujatjuk vele az inget es kirugja magat.

    Ami azert erdekesseg hogy folyamatosan ezt irjak: "A desztilált víz kiürült kérem utántölteni > Töltsön hideg, iható csapvizet a víztartályba. " vagy "A mellékelt vizeskannával töltsön kb.
    180 ml hideg csapvizet a készülék elülső betöltőnyílásába, amíg a kijelzőn ki nem alszik a A desztilált víz kiürült kérem utántölteni szimbólum"
    Na ezek utan gondoltam megnezem az eredeti angol vagy nemet leirast. Nem fogjatok elhinni de se angliaban se nemetorszagban nem kaphato gozfunkcios szaritogep :) angliaban meg autocleanes sem
    Ezt irja egyebkent rola:
    "Ha nem csapvizet használ a gyűrődésmentesítéshez, akkor pihék szennyezhetik vagy lerakódások károsíthatják a készüléket.
    ■ A gyűrődésmentesítéshez kizárólag hideg csapvizet használjon.
    ■ Ne használjon kondenzvizet vagy desztillált vizet, illetve adalékanyagokat vagy vízkőmentesítőt."
    Szoval jo nagy kavar van a desztilalt viz es csapviz forditasban.

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák