Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurczy

    őstag

    válasz Pendragon911 #27073 üzenetére

    Ha csak polcsugárzó jöhet szóba, akkor neked kell összerakni az 5.1-et, nemigen láttam még olyan szettet, aminek a frontjai nem állók voltak. Az általad felsorolt zenékből viszonylag sok minden elérhető veszteségmentes formában, így hangszóró szempontjából határ a csillagos ég (igazodva persze a már meglévő erősítőhöz).

    Én azt javaslom, hogy menj el egy általad is szimpatikusnak tartott boltba (Stream Audio pl, én őket ajánlom), és fülelj meg pár hangfalat minden árkategóriából, hogy egyáltalán azt el tudd dönteni, hogy melyik az az árkategória, ami felett füllel már nem hallod a különbséget, vagy aminél többet már nem akarsz erre költeni. Az sem kizárt, hogy sikerül összeállítani egy egyedi 5.0-t is, ami a szobában elfér és egymáshoz is passzoló komponensekből áll.

    Ha használtban gondolkozol, akkor is érdemes elmenni fülelni, mert ott egymás után 3-4-5 hangfalat is meg tudsz hallgatni, így könnyebben össze tudod hasonlítani a hallottakat, mint pár óra vagy pár nap távlatából.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák