Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz carl18 #25433 üzenetére

    Nincsenek hatalmas elvárásaim, csak azért szóljon is valahogy.
    Ez mindenkinél mást jelent. Ha már egyszer megkérdezted egy fórumon, akkor a sz@rra nem fogunk rábeszélni. :)
    Nem tudom, Shalafinak milyen tapasztalata van az ilyen kisméretű rendszerek sztereó információjáról (magnóm meg már régen volt utoljára...), de nem hiszem, hogy pl. 2méteres hallgatási távolságból bármilyen sztereó infót is adhat két, egymástól 15cm-re lévő hangszóró.
    Az 1,7liter viszont nagyon hurka, szóval el kell felejteni a 2db hangszórót, én azt mondom. Vegyél olyat, aminek ismered a paramétereit! 8-10cm-es szélessávúak közt keresgélj, amiket hangra jónak mondanak! A TG9FD ilyen, csak drága és a szállítás is az, mert amerikai cucc. De zeneileg nagyon jó.
    Talán a Hangszóró2000-nek (shalafi) van jó hangszórója; nem tudom. Ismerem még a Visaton márkát, de az erős közepes csupán. És az sem olcsó.
    A Monacor-nak 1-2 példányát még dícsérik, talán azzal próbálkozz, de ne az univerzális, autós és hajóhangszóróival, hanem a jobbakkal. Head-Fi-n vagy máshol tessék utánaolvasni a kiszemelteknek!

    Nincsenek hatalmas elvárásaim, csak azért szóljon is valahogy.
    Ha azonban tényleg ez van, és nem akarsz dobozt méretezni, meg korrekciós áramkört építeni, NYÁK-ot tervezni stb., akkor vegyél egy kész izét. :K Így nem látom, mivel kapnál többet egy épített cucctól...
    Ha viszont van kedved/képességed komolyan foglalkozni vele, akkor meg is mérheted a hangszóród TS-paramétereit pl. az AudioTester nevű szoftverrel. Lelövöm a poént: amelyik hangszóróról nem közlik, azzal nem is nagyon lehet értelmes átvitelt és impulzusviselkedést elérni.

    Sajnos sem az említett típusról, sem az egyéb BT-hangszórókról nincs nagy tapasztalatom. Egy 140 fontos típust ismerek, az egy kalap k.ki, ez igaz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák