Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolibácsi

    csendes tag

    válasz Dißnäëß #24964 üzenetére

    Köszi az értékelést és h ilyen precízen leírtad!

    A következőket már csak érdekesség képpen írom (nem azért h mindenáron tuningoljuk)

    Szal érdekes a cucc amikor a balance-ot áthúzom bármelyik oldalara inkább csak lehalkulnak a mélyek.Eddig én is úgy voltam vele h mono jelet kapnak,mintha egy szubláda ként üzemelne a 2 db mély.
    állványokon vannak a hangfalak faltól 60 cm-re egymástól kb 1 -1,2méterre én pedig velük szemben ülök egy fotelben, (így szeretek zenét hallgatni) a szoba közepén kb.A kicsik teljesen egyértelmű h sztereóban szólnak.
    Na és akkor az érdekesség:

    https://www.youtube.com/watch?v=RzZyyEZ011I

    Ennél a zenénél (vettem észre mert már figyelem) 1:15-től szólal meg a dob kb amit "váltogat" jobb-bal....Ott tutibiztos h a nagyok nyomják.A lényeg h sztereó fejhalgatóval ugyanazt hallom mint a 2 hangfallal.Szal mégiscsak sztereóba szól...itt határozottan lehet hallani...ki érti ezt....

    Am a magyar közép és magas elírásokra visszatérve..
    A mélynyomók nélkül is ugye ki lehet próbálni és ezt már régebben meg is tettem.Ha nincsenek bekötve a mélyek akkor bizony semmi mélyet nem ad. :) A kis 6cm-es (amin 2.2-es kondi van) meg h közepet adjon.... olyan szépen csak a cintányért adja szinte.Ez a 4 utas rendszer marketing,parasztvakítás jól mondod :) de mivel benne van a 4 hangszóró és szól is mind a 4 így persze rá lehet mondani.Gondoltam am ezt én már régebben is csak ha már így bele mentünk kíváncsi voltam mit mond rá egy olyan aki ért hozzá :)

    X99

Új hozzászólás Aktív témák