Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz shalafi66 #10503 üzenetére

    Nem teljesen értem, ha az átvitel a szimulátor szerint kevésbé hullámos, az miért is nem jó, még ha Fs alá van is hangolva.

    Hát mivel mozis szubnak a MAC is alkalmasnak tűnik (legalább annyira, mint a 672), szerintem összehasonlítható.

    Nálam semmi sem indul hátrányból. Sem a kínai szemét, sem az alumembrános SEAS-ek szintjét hozó braun membrános.
    Megpróbálom leszűkíteni a felhasználás körét, és összevetni az adott hangszóró paramétereivel.

    A 672-nél a nagyjelű, és a nem harmonikus torzításról beszélek, mert feltehetőleg a borzalmas berregés nem a megszólaltatott hang valamely felharmonikusa.
    Szerintem vészesen hangos a légáramlás zaja. Pár tíz Watton már elég rendesen hallatszik, ha pedig nincs nagyon jel a többi csatornán, csak a szub dolgozik, akkor bizony elviselhetetlen. Nagyon hasonlatos ahhoz, mikor valami rezonál a szobában. Mennyi dinamika marad így?
    Hogy egy hangszóró teljesen csöndben legyen a teljes mozgástartományban, nálam kb annyira alapvető követelmény, minthogy a cséve ne érjen a maghoz, vagy a membrán ne legyen lukas :)

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák