Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz shalafi66 #8094 üzenetére

    Jó, hát a Peerlesst fogtam, csak felajánlotta Pagrus, hogy ha akarok, menjek el hozzá meghallgatni, nem illik visszautasítani.

    Nekem a kis Sony, 102 vagy 103, bőven túlmutatott a vártakon. De a 634 szebben szól sokkal, függetlenül az átviteltől. Kb az vagy jobb szint kellene a sztereóra is.

    Azért ha egyszer ráérsz, dobáld már fel valahova a Sonyk méréseit, szerintem többeket érdekelne, főleg ilyen ár mellett.

    Yahoo: annyira azért nem rossz az az SBX, legalábbis a többi salátához képest, csak drága (volt).
    Egyszer voltam olyan buliban, ahol két ilyen szólt mélynek, nagyobb kocsmában volt berendezve, azért nem volt olyan rossz. De nem kell tőle túl sokat várni, én egy kicsi, kb 12 nm-es szobában csere érettnek nyilvánítom, mint szubot.
    Érzékenysége nem olyan katasztrofális, de 100-150 Wattnál kiakad alacsonyabb frekiknél.
    Piezo szerintem buliba sem jó, főleg hogy a 4060 nem arról híres, hogy túl magasra elmenne. Hogy finoman fogalmazzak.. Keresnék valami olcsó dómot vagy ringet hozzá, attól kevésbé megy szét az ember feje.

    Mennyibe kerülne az a két SBX? Csak ha nagyon olcsón van érdemes foglalkozni vele.
    PA meg egyéb hangosítós dolgokról mást kérdezz, de azok úgy tudom, hogy nem mennek épp mélyre.

    fero02: van mindkettő, de én már rettegek tőlük. De ha akarod, ott van az adatlapomon a vinlájv.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák