Új hozzászólás Aktív témák

  • fekeandras

    őstag

    válasz guliver25 #5304 üzenetére

    Nem teljesen értem a kicsit sértődött hangnemedet.Én eddig 2db saját tervezésű és készítésű hangfalon vagyok túl, mindkettő SAL összetevőkből épült fel.A "minnél hangosabban szóljon és minnél nagyobb legyen a basszus" korszakomon már túl vagyok (volt ilyen is) és szerettem volna valami hallgatható 3utas hangfalat összekalapálni.Igaz, halottról vagy jót vagy semmit de nem tudom magamban tartani.Borzalmasan lehangoló, kontrollálatlan lett az összkép.Kezdjük azzal, hogy a magas nem szól magasan, a közép néha "kirikolt" egy nagyot de többnyire nem is hallatszik hogy van, a mély nem megy elég mélyre ráadásul mindegy milyen erősítőre volt kötve mintha egy fél ütemmel lemaradt volna a többi hangszórótól.Dinamika szódával elmegy kategória.Színpadkép gyakorlatilag nincs.Szar az egész.Kidobott pénz volt mindkettő.Annyiból már egy igen korrekt gyári hangfalat is vehettem volna, én hülye meg számolgattam, fúrtam - faragtam napokon át.Hatalmas csalódás volt.Kicsit el is ment a kedvem a hangfal építéstől.

    Nem azt mondom ha olcsó és hangos hangfalat akar valaki összerakni nem rossz annyira a sal.De egyébként felejtős.Kaki... :(((

Új hozzászólás Aktív témák