Új hozzászólás Aktív témák

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz shalafi66 #28858 üzenetére

    Sejtettem. Ingyen kaptam. csak az a lenyeg hogy üssön. Nem az hogy foldrengest okozzon. Én a 60-100hz mellyel elvagyok. Bár a 30-40hz nek is megvan a gyönyöre és megvannak hozzá a megfelelo zenék.

    Mondjuk "Megjavitottam" egy erositot es windowst telepitettem egy havernal érte szoval nem erofeszites nelkul szereztem.

    A tologatosat egyebkent rendesen letomitem. Csak a tologatos oldalt nem. Es azt betolom egy allasba utana szigszalaggal megprobalom hermetikusan lezarni a szeleket. Majd ugy probalom ki.
    Ezutan arrebtolom es ujra szigszalag és ujra proba. Fülre belovom. Probalom majd mindig a szoba adott pontjaban adott iranyba fordulva hallgatni.

    Amugy az az erosito javitas anyibol allt hogy volt egy 4x75w erosito es 4bol 3 vegfok elszallt.
    Vokt benne hangszin allito meg meg minden de azokat ki kellett hagyni es direktbe az erosito reszbe menő bemenetkabelre rábasztam egy jackdugot és igy szol egy kimenet a negybol. Hangszinszabalyzas meg hangeroszabalyzas nelkul. De a gyereknek ennyi elég volt. Műhelybe.

    Jimi Hendrix-Purple Haze

Új hozzászólás Aktív témák