Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Dißnäëß #25437 üzenetére

    Mondjuk ennek én is örültem anno. :)

    laskr99: Nézd meg az AVX fórumon az erősítők javítása topikot, ott valszeg találni szakit hozzá.

    Szerintem ezeknek értéke nem sok, így alacsony büdzsével valami félig normális poti lesz a "legdrágább" bele, a kábel és csatlakozója környéki rész inkább csak idő (szétszed, összerak), de fillérek leginkább.
    Ja, csak találj egy jó embert, aki megcsinálja. :)

    Értem, de ha esetleg jól sikerül megcsinálni akkor lenne esély profittal eladni?
    --> Árazós topikba.

    carl18: Szerintem hangminőségben nagyon megéri építeni, nálam is folyamatban van egy...
    ilyen kis méretbe nem igazán lehet jót összehozni.
    Ilyet senki nem mondott. Nagy hangerőn menne 100Hz-től (még így is jobb, mint a gyári kicsik), kis hangerőn meg menne kikorrigálva pl. 60Hz-től. Egy jól csillapított fa dobozban, jó hangszóróval nagyon zenei is lehet.

    Dockin D fine, vagy a JBL Extremtől lehetne jobbat csinálni 30X10X10 méretbe ?
    A méretkorlátról ld. 2 sorral feljebb, a többit meg sajna nem ismerem. :B
    Vagy nem éri meg az enerigát befektetni?
    :F Ezt Te tudod. Mindenesetre nincs a piacon normális hangminőségű és hordozható méretű megfizethető eszköz.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák