Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Dißnäëß #25110 üzenetére

    Szerintem az elmúlt fél évben ha végignéztem párszáz hangszóró adatlapot, nem hazudok. :D (Nem csak itt, teljes internet). Kínszenvedés. Olyanok vannak..
    Hiába nézegeted, a tranziensviselkedés (vízesésdiagram), és a torzítás egyiken se szokott rajta lenni, max. nagyon kevesen. Szóval fórumozással lehet eldönteni, melyik mennyire használható, vagy meghallgatással.
    Adatlapról eddig még semmi nem derült ki. Még társat sem lehet adatlap alapján választani, hát még hangszórót vagy bármi egyéb hifi-komponenst!

    Az L-Pad elvi síkon b*ná a csőröm, de ezzel valszeg egyedül vagyok..
    Igen. Egy rosszabb hatásfokú hangszórónál a tekercs melegszik, L-pad-nél meg két ellenállás. Mi a különbség?

    Láttam az SB Acoustics adatlapját igen, 50-nél van egy szép csinos elefántcsapda.
    Még1x: Az nem baj, ha van egy kis karaktere, ha cserébe szépen szól. Ergo megfogott, részletes, tűélesen rajzolt és kellemes hangja van, amitől feláll szőr a karodon.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák