Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz mpierre #25103 üzenetére

    Én asztalra 2L-es szateliteket tettem és 2.1-ben hallgatom őket. Az asztal mögött jól elfér a mélynyomó.

    Dißnäëß: Autóban a többi mélynyomó átvitele is egy púp, mert a mélyeknek túl nagy a hullámhossza, nem férnek be az utastérbe. Ráadásul az utastér rezonál is olyan 60-70Hz körül, így erősít.
    #25105: csak 3 meglátás...
    egy L-Pad soros-párhuzamos ellenállás kombóval (gondosan méretezve), bár ezt én utálom, mert feleslegesen égetünk energiát ellenálláson
    "hangszer" (vagyis hangdoboz) készítésnél ez legyen a legnagyobb probláma! Ha megfizethető és jó minőségű hangszórókat találsz, akkor örülj szerintem, kár problémázni az L-pad osztón, hiszen a magasaknál az elektronikus damping nem számít (és ugye azt rontja el az osztó).
    a mélyközepet nem adatlap-érzékenység, hanem dobozba tett frekimenetből kikövetkeztetett érzékenység alapján hozod össze a magassal
    Mi a különbség? A doboz csak 200Hz alatt befolyásolja a frekimenetet, váltani meg 2kHz fölött szokás a kétutast.
    süt az egész adatlapról, hogy ujjvastagságú filccel húzzák a vonalakat egy miniatűr ábrán
    Meséljek róla, nagy multiknál hogyan rajzolják át a marketingesek a görbéket? :)
    A linkelt adatlapok tényleg szebbek, de azok a hangszórók nem is 6eFt-ba kerülnek... :R
    Egyébként meg itt az SB Acoustics adatlapja.

    magery: Váltót is terveztél ehhez a kis 2-utas dizájnhoz? :)

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák