Új hozzászólás Aktív témák

  • sonny007

    tag

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy nekem anno volt egy Blaupunkt GTB Dual zárt autós subwooferem a szobába sarokba fordítva. Szobai erősítőről hajtva. Számomra valami eszméletlenül tetszett a hangzása :) Viszont eladtam. És szeretnék a 2db Front hangsugárzóm mellé 1db subwoofert. Nézegettem szintén az autós mély ládák között. Már vannak is kiszemeltek, viszont költözés miatt nem lenne sarokban helye a woofernak. Ezért olyan ládát keresnék, aminek bárhol van a szobában erőteljes basszusa van. pl (2.1-es woofernek.) Viszont ha a zárt ládát pl. kitettem anno a szoba közepére még duruzsolni se hallottam. Tehát a kérdésem a következő lenne, a reflex autós wooferek a szoba bármelyik pontjánál szólna olyan jól mint egy 2.1-es mélye? Vagy az is jó részt sarokba fordítva (autó csomagtartót szimulálva) szólna jó? Valakinek bármi tapasztalata van, vagy ötlete szívesen meghallgatom. Keret 15.000Ft max 20.000Ft lenne rá. Mély külön lenne hajtva egy mono 4ohm-on 70W-os erősítőről.

    ui: Mély hangok ha jól tudom a hangszóró peremétől erőteljes, minél szélesebb annál nagyobbat üt? Ha ez nem így van kérlek cáfoljátok meg és várom rá a válaszokat. Érzékenység mennyire fontos a subwoofereknél?

    Várom a válaszokat! :)

Új hozzászólás Aktív témák