Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz pjen #85048 üzenetére

    Egy motoros kaszát viszont mindenki tud használni. - Kollégánál nagy kert (kb 1 ha kaszálandó), motoros fűkasza fix pengével, 3 pici gyerek, meg anyuka. Anyuka kitalálta, hogy mennyivel könnyebb apukának, nem lóg rajta a 3 gyerek, kint van egész nap, csinál, amit akar.
    Oké, cseréljünk! - mondta apuka.
    Kimentek, anyukára rá a hám, arra a fűkasza. "Ez ilyen nehéz?" Hogy kell elindítani? Berántja neki. De ugye ez akár pár percenként leáll, mert át kell állni egyik állásból a másikba, körbemenni, bebújni fa alá, aztán apuka se megy be 10 percenként anyukához, hogy megállt a fűkasza.
    Szóval anyuka visszament a gyerekekhez, apuka meg a kertbe.

    Top cat: fenéshez felveszel a henteseknél használt lánckesztyűt. De a kalapálást is meg lehet tanulni, vagy tartasz két kaszát és amíg az egyikkel dolgozol, a másikat kalapáltatod.

    pjen: mert a motoros kaszához csak divatcikként gyártanak védőruhát, anélkül soha semmi baj sem történt még...
    És a damil is csak addig damil, amíg le nem cserélik másra.
    A kaszát is ugyanúgy méretre kell igazítani, mint bármi mást. Gimis koromban már leettem apám fejéről a kását, nekem kicsi volt a kaszája, de otthon a legtöbb söprő, kapa, ásó, lapát, stb nyele is. Úgy válogattuk a nekem való söprűt, most meg annyira örülök, hogy a kihúzható meszelőnyél vége menetes, ment is rá a partvis. :DDD

    lemész a gazda boltba veszel kaszát üllőt kalapácsot fenkövet. Aztán?? - Aztán összehaverkodok az öreg szomszéddal és ellesem, amit kell.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák