Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hengelhof

    senior tag

    válasz darvinya #432 üzenetére

    Ez igaz. De nem is a piros nyalóka miatt izgulok, max továbbküldöm, a hajót. Rákényszerítik az embert a raktár, siló fejlesztésére, területnövelésre. Van, amikor mindenkinek csak húsklopfolója van, és/vagy éppen marhalevél.. De a fogpiszkáló mindíg hiánycikk. Ott van a bolt, a plank vagy wood panel. Ezek is általában hiánycikkek. Volt pl, hogy facsavarból 100+ db volt. Nyilván mindenkinek ezt dobta a rendszer, és bekerültek az újságba. Amennyiben tényleg random dobálná ezeket, akkor a nagy számok törvénye alapján kiegyenlítődne a db szám, és csapaton belül is szépen mindenki tudna fejlődni anélkül, hogy az újságot bújná, vagy gyémántokat költene. Nos ez nem érdeke a fejlesztőknek, így sajnos az újság böngészését nem lehet megúszni. :( ... szerintem.... dióbélben.

    jaa. még annyit, hogy kaptunk gyapjút, szövetet, gatyót, stb. De nem vettem észre, hogy kaptunk segítséget a raktár/siló fejlesztéshez. És milyen rövid a szövet ideje. Kicsit nem figyel az ember, máris tele a raktár. Bár nem vettem észre, hogy dömping lenne gyapjúból, vagy ingecskékből. Pedig szépen hozna a konyhára. Óránként kb 300 peták

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák