Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    válasz Patrick #9422 üzenetére

    Reggel 6-ra értünk a tóhoz. Tejföl köd mindenütt, égett a ködlámpám, de így is volt, hogy csak 5-6 méterre láttam el :Y
    A kocsi -7-et írt kintre :DDD

    Kifizettük a zsugát, és a nő mondta, menjünk hátrafelé, a nádas résznél tegnap szépen ment a hal. Gurulok be a kocsival, mondom a cimbinek, látsz nádat?

    Semmit se láttunk :DDD

    Egy helyen megálltunk, a nádfalban volt egy széles vágat, pont befértünk ketten. Kipakol, szerel, pálinkát iszik, bedob, sört nyit stb... :DDD

    Azt se láttuk, hová dobálunk. Hallottuk, hogy csobban, akkor jó :DDD

    Minden dobás után a feeder botom kis méretű gyűrűiből ki kellett piszkálnom a jeget :DDD

    Na, kb. 1,5-2 óra múlva kezdett felszállni a köd, és a napocska is elkezdte megvilágítani a környéket. Észrevettük, hogy túljöttünk egy sárga szalagon, ahol a egy tábla volt. Cimbora odament, ezt volt rajta: horgászni tilos, csak a megívott vendégeknek fenntartott terület (vagy valami ilyesmi).

    Na f@sza :DDD

    Később jött a nő, de nem cseszett le minket, mert látta, milyen köd volt reggel, így ott maradhattunk.

    Sok hal nem volt. A két cimborám (később még jött egy) nem fogott semmit. Nekem sikerült 2 db kis vörösszárnyút, 2 db pontyot és 2 db kecsegét. Volt néhány nagyon apró pöccintés, ill. egy faintos kapás után szép ellenállást éreztem, de sajnos kiakadt a horog.

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák