Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick

    addikt

    válasz ftc #9014 üzenetére

    Ok, akkor csatárposzt FIX, kp szintén fix, teljesen jó.

    A védelem sem rossz, a titáni mellett a ragyogónak és a kiemnek kell játszania, mert a nagyszerűek még jobban lehúznák a def-et.

    Hát meg kell nézni mennyi pénz lesz összesen és, akkor kell egy kapus és szerintem még egy védő jöhetne. Kapusból jó lenne egy wc, pl ő vagy ilyesmi: 237001183
    Magas TSI, van XP-je is, 25 éves, jó lesz egy darabig. :)

    V-ben vagy, és én is, én csak jó-remek kapussal kezdek, szal... :D
    A kapusodnak nem kell még sem védekezés sem pontrúgás, az majd III-tól lesz érdekes.

    Aztán védőben szintén wc-t kéne, most egyáltalán nem drágák a fiatal védők. Ide sem kell semmi extra. 20k TSI felett legyen, nekem is e körül vannak. Ha nagyobb az sem baj. :D Multira nem gondolok, ha becsúszik egy spec az simán jó.

    Szóval, elvileg meg lehet oldani egy kis szerencsével a WC kapust és a WC védőt. :)

    Én is így kezdtem. :D

    „Aki barátot talál, kincset talál."

  • zsolli

    addikt

    válasz ftc #9014 üzenetére

    Milyen a pontrugód?

    Edzett posztok "B" csapatban is fel vannak töltve?
    Ha jól láttam ott nincsenek szélső poszton playák. Nem muszáj nagyon költekezni oda, ha nincs sok pénzed, ill. annyira most nem tervezed a kupamenetelést. Vehetsz oda két fiatal suhancot megfelelő-jó szélsőjátékkal, és minimum megfelelő jsz-szel. Ha van pénzed nézheted a Gyors ill. Kiszámíthatatlan spec-t is. Persze ha van pénzed, vehetsz magasabb szélsőjátékú 17 éves suhancot.

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák