Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftc

    nagyúr

    válasz SLYM #5020 üzenetére

    Segédedző 10
    Sportpszichológus 3 önbizalom meg stb....talán ennyi elég is...
    Szóvivő 3 javítja a szurkolók és a szponzorok hangulatát. 3-nál több volt se jött szurkoló

    Gyúró 7 azóta kevesebb a sérülés bár ideális létszámot még nem találtam emg
    Orvos 7 tényleg gyorsabb a gyorsulás bár az újítás amit bevezettek nem tudom mennyire fogja befolyásolni Erre gondoltam

    Egy mai sajtótájékoztatón a Hattrick Futballszövetség (HFA) bejelentette, hogy mostantól már élvezhetjük a HFA orvosi kutatóközpontjának első gyümölcsét.

    - Azért alapítottuk a kutatóközpontunkat, mert több adatot szerettünk volna gyűjteni a futballsérülésekről, és hogy mit tehetünk ellenük, mondta a HFA szóvivője. És most megtérül valami a befektetéseinkből ezen a területen.

    A kutatóközpont első felfedezése arról szól, hogy hogyan vethetünk véget az igazán hosszú sérüléseknek.

    - Ennek a felfedezésnek köszönhetően most már elmondhatjuk, hogy a játékosok nem szenvedhetnek el 4 hétnél hosszabb sérülést ezentúl, folytatta a HFA szóvivője. Minden súlyos sérülés, ami korábban ennél hosszabb gyógyulási időt ígért, mostantól csak +4 lesz. Ez szerintünk nagy megkönnyebbülés az orvosok és a menedzserek számára egyaránt.

Új hozzászólás Aktív témák