Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick

    addikt

    válasz DopeBob #13008 üzenetére

    Hozzá tartozik, hogy rotálom a kapus eladásokat. Tehát, amikor van egy wc kapusom, van egy pl nagyszerű, amikor van egy titáni, akit már el is adok, akkor már van egy ragyogó. És akkor a ragyogó mellé már jöhet is egy jó-remek. Így amit Te számoltál 3 szezont pl, az kb a felére csökken. Az elején nehéz kivárni, türelmesen, létrehozni egy folyamatot, de utána már kialakul és megy magátol. persze sérülések, stb beleszólhatnak, votl már rá példa nem is egyszer.

    Most van egy kiemelkedő kapusom, kövi héten szintet is lép ragyogóra. Most viszont egy JÓ védőből csinálok kapust, aki már csapnivaló védésből, jövő héten gyenge lesz és erőteljes. Elvileg többért fog elmenni majd.

    „Aki barátot talál, kincset talál."

  • zsolli

    addikt

    válasz DopeBob #13008 üzenetére

    Amúgy ez érdekes kérdés, és ez is mint sok minden a szerencsétől függ.

    Miért is?

    Nézzük:

    - mi garantálja, hogy mire végzel az edzéssel, a piac ad annyit a játékosért, mint mikor elkezdted? Lehet mindenki úgy tett, mint Te, és telített a piac.

    - lesznek sorozatos sérülések, ami akár több edzésvesztéssel is járhat?

    - jó időben, jó áron teszed-e ki a srácot?

    És még rengeteg dolog közbe szólhat.

    Én pl. úgy terveztem, hogy majd valamikor visszaállok jsz-re, és felviszem a srácokat titániig. De nem tudom, menni fog-e, ugyanis olyan szinten megemelkedtek a kiadásaim, hogy nem tudom, meddig győzöm.

    Most olvastam a fórumon, hogy sokak szerint a gyorsított edzésnek hála az alsóbb osztályokban lévő csapatok egyre erősebbek lesznek, de annyi hátulütője van, hogy emellett kezdenek elszegényedni, mert a gyorsan magas skillt elérő játékosok fizetését nem tudják fizetni.

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák