addikt

válasz zsolli #11040 üzenetére

Egy tapaszos befigyelt eddig..

Bár a meteorológusok mára esőt jósoltak, a csodálatos Sörhabeu 2706 nézőjének mégsem kellett elővennie az esernyőket. Sörhas ezúttal egy 4-5-1 felállás mellett döntött. Az összeállítás: Fődi - Filó, Wurmitzer, Solt, Tavakkoli - Akşahin, Serís, Weigel, Rettau, Tax - Zrínyi.

A kissé idegesnek látszó AJUTANTES-játékosokat a vezetőedző érdekes 4-5-1 felállásban küldte pályára. A kezdőcsapat: Frąk - Stehrenberger, Roev, Riber, Artilheiro - Maslovar, da Maré, Neuvonen, Corona, Petaros - Akça.

Sörhas leginkább a széleken támadásra összpontosított. AJUTANTES láthatóan a széleken futó támadásokat részesítette előnyben. Arto Neuvonen (AJUTANTES) akadályozta az ellenfelet egy szabadrúgás elvégzésében, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült a viadal 13. percében. Sörhas majdnem megszerezte a vezetést a játék 29. percében, de Mirko Weigel bal oldalról érkező lövése méterekkel elkerülte a kaput. Kemény fából faragták a lelkesen futballozó Sörhas labdarúgóit. Bár Levente Zrínyi a mérkőzés 33. percében kisebb Achilles-ín húzódást szenvedett, mégis a pályán maradt, és folytatta a játékot. Az első 45 perc után 0 - 0 állt az eredményjelző táblán. Ez a félidő egyértelműen Sörhas-fölényt mutatott, ugyanis 66 százalékban birtokolták a labdát.

46 perc játék után Sörhas csapatának edzője jelzett játékosainak, ami után Ryan Tax és Levente Zrínyi hamarosan helyet cseréltek.