Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    válasz ftc #10634 üzenetére

    Sajnos ehhez (sem) nem értek :U

    Patrick talán többet tudna mesélni erről.

    Azt tudom (sejtem), hogy ha pl. Patrick eladja az edzett kapusait, attól max. a védelme gyengül. Megveszi az új kapuspalántákat, és mondjuk vesz egy nagyon jó védőt, és még valahová egy playát erősíteni.

    De ha mi eladjuk a kp-sort, veszünk új edzeni való srácokat, de a kp-nk a béka segge alatt lesz az addigihoz képest. Hiába erősít az ember védelmen-támadáson, a kp egy darabig igen karcsú lesz. Ráadásul én úgy tervezem, hogy az új kp-imhoz nem is vásárolok más posztra erős játékosokat, mert eleinte úgy is sz@póág lesz, akkor meg minek fizessem a drága játékosokat, és csak nálam öregszenek ki. Majd mire ütőssé érik a kp, addigra kiöregednek a többiek :DDD

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

  • Patrick

    addikt

    válasz ftc #10634 üzenetére

    Nézd, én azt mondom 22 játékos elég. Meg van benne az A csapat, meg a B a barikra. + az edzendő játékosok. Amennyiben összegyűjtesz WC playereket, tehát a védelem és támadósor is WC, az már egész jó ám. Lásd az értékeléseimet. OKé, ha nem picelek, akkor jó kp-m lett volna, talán úgy behúzom, bár már egy ideje eléggé hadilábon állok Olaffal, nem tudom miért.

    A kp-val nem foglalkozom, egyenlőre időseket veszek oda, földöntúliakat. Szélre is. Oké, fizujuk magas. Majd ha meg lesz elől, hátul a titáni sorom, akkor foglalkozom a kpval. Azért hagyom utoljára, mert az lesz a legdrágább mind sor közül.

    „Aki barátot talál, kincset talál."

Új hozzászólás Aktív témák