Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    válasz r0by #10212 üzenetére

    Na vagyok, sorry, aludtam ;)

    Nekem elég gyorsan válaszoltak. Először olyasmit, hogy az illető megnézte magánál, és már jó volt. Erre írtam, hogy nálam még mindig rossz meccset jelenít meg. Akkor írt, hogy továbbítja a problémát. Most néztem, már orvosolták a bibit.

    Igaz, az én "bajom" kézzelfoghatóbb volt, bár közel sem olyan fontos, mint a Tiéd.

    A Tiédnél az a baj, hogy fogalmam sincs hogy tudnak utánanézni az egyéb változásoknak egy játékos életében visszamenőleg.

    Régen volt valami olyasmi búg, hogy valamely edzéstípusnál valamelyik szélen játszó játékos nem kapott edzést. Azt ugyan orvosolták, de hogy visszamenőleg változtattak-e valamit, azt nem hiszem.

    Nézd meg a szóban forgó srácokat, változott-e a TSI-jük. Nem ellened vagyok, de így elsőre szerintem megkapták az edzést, csak fene tudja. Rengeteg védő edző van, főleg akik excellben vezetik az edzéseket. Ilyen probléma minden védőedzőnél előjött volna szerintem.

    Sajna én ezeket annyira nem vágom. A szélsőim idősebbek, mint a belső kp-k, ráadásul 50%-os edzés poszton vannak, és sokszor én is keveslem, amit kapnak :DDD

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák