Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    válasz Sixkiller6 #5231 üzenetére

    Köszi.

    Szezontervem, hogy marha nagy pofonokat azért ne kapjak, valahol a középmezőnyben végezni, itt-ott fájó meglepetéseket okozni a nálam erősebbeknek ;) :DDD
    Első meccsemre a szurkolók "Ők a favoritok" hozzáállásával mentem az 5. helyezett otthonába (én 6. voltam), és sikerült megvernem.
    Most szombaton az eredetileg 3. helyezett jön hozzám, bár szerintem Ő a csoport legerősebbje. Erre "Szoros lesz"-t mondtak a kereplők :N
    1-2 fokozattal nagyobb kaliberű játékosállománya van...
    ...valamit kiötlök, hátha bejön ;)
    Sajnos, ahogy elnézem a támadásom nem az igazi, védelmemre is ráférne egy kis erősítés...
    ...a középpályám a többi csapathoz (kivéve a mostani ellenfelem) viszonyítva meg-megállja a helyét. Mostani meccsemen is 7-8 event-helyzetből 3 ment be.
    Egyelőre nem ruházok be több játékosba, ezekkel próbálok lavírozni.

    Kupameccsen egy alapbeállítású középhátvédem lőtt 2 gólt, a szombati bajnokin meg a 3 gólomat 1 IM, 1 szélső és 1 extra IM szerezte. Ok-ok, kellenek a gólok, de örülnék, ha jópárat már a csatáraim is jegyeznének :D

    Zs

    Ui.: ma értem az itteni fórumhozzászólások elolvasásának végére :))
    Utólag is köszi mindenkinek a hsz-eket, sokat segítettek eddig, bár párszor vakartam azért a fejem, főleg ennél a kapusedzős dolognál :D

    [ Szerkesztve ]

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák