Új hozzászólás Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz #57764352 #2305 üzenetére

    Nekem ismét remekül indul a szezon:(

    Első bajnokin lesérült 4 hétre az egyik legjobb IM-em, ki is kaptam. Aztán a kupán is búcsú, egy olyan meccsen ami akár fordítva is lehetett volna. Ráadásul meccs közben licitáltam egy nagyszerü csatárra, akinek a sérülés infói épp nem voltak elérhetők.
    Szerintetek mi történt? Igen, igen 6 hétre sérült :O
    A fene se nézte hogy amikor rákattintok odabent mennyi a tsije, kint teljesen reális 3000 tsije volt...

    Szóval óva intek mindenkit a vásárláskor, hogy figyeljen, mert vannak olyan szemetek, akik direkt meccs alatt rakják ki a sérült plaját,(ugyanis ilyenkor nincsenek kiírva sérülés infók) hátha valaki benézi. Én benéztem keményen...
    Gondolkodtam hogy írok egy GM-nek, de végülis én voltam a balf*sz. Mert nem figyeltem a játékos valós tsijére, csak arra ami kitételkor volt.

    hogy jót is írjak: eladtam egy nagyszerű kapust, húztam egy jó szélső 17 éves ifit, és meg tudtam szabadulni néhány felesleges plajától.

    [Szerkesztve]

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Új hozzászólás Aktív témák