Új hozzászólás Aktív témák

• zsolli

addikt

válasz Sixkiller6 #19012 üzenetére

A mérkőzés 141589 fizető nézőt vonzott az igen szép BASTER nézőterére ezen a felhős délutánon. A játékvezető Baptiste Valière, segítői: Dumitru Teodorescu és Valentin Schreeber.
    00:00 Neutral ground (26) Neutral ground (26)
    A mérkőzést semleges pályán rendezték.
    00:00 Event Id 20: formation
    Bulgaria ezúttal egy 3-5-2 felállás mellett döntött.
    00:00 Event Id 21: formation
    A kezdőjátékosok: Arabov - Tomov, Dafov, Petrov - Tevs, Stoilkov, Asparuhov, Apostolov, Dimovski - Popov, Krústev.

4-5-1 felállást választott az utolsó pillanatban befutó Magyarország csapata.
    A kezdőcsapat: Bocsa - Lövész, Bódog, Nadzon, Sebestyén - Pölöskei, Eisemann, Tóbiás, Farkasházy, Erdős - Szilágyi.

Kezdőrúgás
    01:08 Tactic Type: Attack on wings (334) Tactic Type: Attack on wings (334)
    Bulgaria leginkább a széleken támadásra összpontosított.
    01:25 Tactic Type: Pressing (331) Tactic Type: Pressing (331)
    Magyarország azonnal elkezdte rombolni a játékot.
    14:11 SE: Goal Corner: Head specialist (119)SE: Goal Corner: Head specialist (119)
    14. perc: Csongor Erdős szögletét követően Hümér Eisemann fejelte a labdát a hálóba: 0 - 1.
    16:32 Increase goal away team left wing (182)
    Egy gyors Magyarország-akció a bal szélen, melyet Emil Farkasházy góllal zárt, így a játék 16. percében már 0 - 2 az állás.

HT-s csapat: Sörhas