Keresés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Kepe #31 üzenetére

    Aha, csak éppen napokig hajlamosak nem működni. Engem nem érdekel, hogy mekkora távolságot meg milyen értékeket produkál, ami érdekel, az egyedül az, hogy legyen internetem mindig, amikor szükség van rá (és amiért mellékesen nem kevés pénzt fizetek havonta). Több kiesést/leesést produkált ez a kínai szar egy hét alatt, mint a ''nem olyan jó'' D-Link hónapok alatt. Ennyit erről.
    Van, akinek munkaeszköz a net, és az ilyen töketlenkedések miatt pénzektől esik el. Ezt ki téríti meg?

    Elegem van már a matáv ''mindentkimagyarázunk'' idiótaságaiból, elmehetnének már a sunyiba.

    [Szerkesztve]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • gex75

    tag

    válasz Kepe #31 üzenetére

    Már nem haragudj de ez igy nem igaz.
    Messze nem a huwaei modemek tudták/tudják a legnagyobb távolságot és
    az értékeik sem a legjobbak voltak.

    Továbbá ma hallottam - a Matáv kidobta a huwaeit, és nem fognak több modemet beszállítani.
    Egyébként Bulgáriában és Lengyelországban is hasonló szopás van/volt
    ezekkel a modemekkel - ott is leálltak ezeknek a modemeknek a beszerelésével.

    Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

Aktív témák